АДМІНІСТРАЦІЯ

Історія школи розпочинається з дня її заснування. У 1944 році школа розпочала працювати з 8 вересня для учнів 1 – 4 класів. В школі працювало всього два вчителя. З 1 жовтня 1944 року у школі розпочалися заняття для учнів 5 – 6 класів. Перший директор школи Кругляк А.А. Першою вчителькою була Петренко М.С. за спеціальністю вчитель російської мови та літератури. Зі слів вчителів учні писали на румунськіх старих газетах, блокнотах. Чорнило розводили різними фарбами. Для учнів всієї школи було декілька підручників, які привезли із собою вчителі. У 1945 році відбувся перший прийом у піонери. У 1952 році директором школи був Басюл Борис Семенович. В школі було 7 класів. У 1954 році у школі було 150 учнів. Крім занять учні відвідували кружки: хоровий, танцювальний, спортивний і фото кружок. Учні приймали участь у районній олімпіаді. У школі працювала комсомольська організація. У 1965 році в школі було 280 учнів. Із них 89 – жовтенят, 35 – комсомольців, а решта піонери. У 1967 році всього учнів 337: із них жовтенят - 86, піонерів – 206, комсомольців – 45. У 1972 році було збудовано двоповерхове приміщення школи. В школі працювали кабінети: хімії, фізики, біології, математики, актовий зал, спортивний зал, їдальня, бібліотека, вчительська, майстерня. Працювало 18 вчителів, обслуговуючого персоналу - 6 чоловік, учнів 294. З 1952 по 1991 роки директором школи працював Осипенко Микола Романович. З 1991 року по 2001 рік директором школи була Чумаченко Анастасія Захарівна. Контингент учнів зменшувався з кожним роком. У 2001 році учнів було – 174. Школа працювала як базова загальноосвітня школа для учнів 1 – 9 класів. З 2003 року школу реорганізовано у навчально-виховний комплекс «Василівська загальноосвітня школа I-II ступенів – дитячий садок». З 2001 по 2009 рік директором школи працювала Переверзєва Зінаїда Федорівна. З вересня 2009 року на посаду директора школи призначено Сілакову Оксану Володимирівну. На базі школи працює старша група дитячого садка. З 2003 по 2006 роки у школі сформовано кабінет інформатики, де придбано 6 комп’ютерів за рахунок спонсорів та бюджету РВО, поповнюється матеріально-технічна база школи. На сьогодні кількість дітей по школі - 98, з них 76 учнів 1-9 класів та 22 вихованці старшої групи дитячого садка. Кількість учнів і вихованців зменшується, але є надія, що найближчим часом ця кількість зросте.
Заступник директора з навчально-виховної роботи, соцiальний педагог
педагог-організатор, вчитель образотворчого мистецтва
Класний керівник 5 класу